
Restaurant Park ligt aan de rand van het centrum van Haarlem, een ideale ligging als je na de workshop ook nog de stad in wilt of wilt uitgaan.
Bij een workshop bij Restaurant Parck zijn alle consumpties voor eigen rekening. kun je kiezen uit verschillende arrangementen reserveren met lunch en high wine, Alle arrangementen en drankjes worden door jullie zelf in het restaurant afgerekend. Kiezen jullie voor een van de onderstaande arrangementen zullen wij deze voor jullie bij het restaurant reserveren.
Arrangementen bij Restaurant Parck
Borrel&Bites 7.50 p.p
- 2 glazen, frisdrank,bier,wijn of mineraalwater
- Borrelhapje tijdens de workshop
Lunch €15,00- p.p
Hard en zacht belegde broodjes, jus orange, melk, koffie en thee.
De lunch is uit te breiden met:
- warme snack of soep €2,50 p.p
- salade €4,50 p.p
- vers fruit €4,00 p.p
- frisdranken, huiswijn, 4 tapbieren, mineraalwater en binnenlands gedistilleerde dranken €10,00 p.p
High tea €23,50
Aanvang van 12.00 uur tot 16.00 uur
Onbeperkt thee naar keuze. een drie-laags etagère, bestaande uit: diverse hartige lekkernijen, sandwiches en zoete lekkernijen zoals: scones met marmelade & room, -mini cheesecake, mini brownie, bonbons en macarons.
De high tea is uit te breiden met een glaasje Cava bij binnenkomst €4,50 p.p of een scroppino €7,00 p.p
Babyshower arrangement €27.00 p.p
Onbeperkt keuze uit 4 tapbieren, huiswijn frisdrank, mineraalwater, koffie of thee en binnenlands gedestilleerde dranken.
Zoete lekkernijen zoals: chocolade fondue, macarons, bonbons, mini cheesecake & mini brownie.
De babyshower is uit te breiden met een glaasje Cava bij binnenkomst €4,50 p.p en een roze of blauwe taart €35,00 per taart (16punten)
Uiteraardword er voor de zwangere voor een non-alcoholisch alternatief gezorgd
High wine €27,50 p.p
Vier mooie glazen wijn met een bijpassend gerechtje.
Diner
Er zijn ook mogelijkheden om a la cart te blijven dineren bij Restaurant Parck. Wil je graag dat wij dit voor jullie reserveren geef dit dan door bij de reservering. Als jullie a la cart blijven dineren kan dit bij het restaurant zelf worden afgerekend.